Farkas Ádám az Alumni Magazinban

A Széchenyi Alumni Magazin Az arany középút címmel közzétette Farkas Ádámmal készített beszélgetését, amelyben a katonai pálya és a jogászszakma közötti arany középút megtalálásáról olvashatunk.

A cikkben fény derül arra, hogy Farkas Ádám miért és mióta vonzódik a katonai életpályához, és ez hogyan viszonyul a jogászi pályaképhez. Szó esik a szakmai-tudományos érdeklődési köréről, amely egyértelműen a katonai és jogászi hivatás közötti aranyközépútról tanúskodik, valamint jövőbeli terveiről is olvashatunk.

Végezetül egy idézet a cikkből:
"Mindennek a végén Magyarország áll, annak szolgálata minden értelmiségi feladata és talán legnagyobb kihívása, amit az élethosszig tartó tanulás alapoz meg..."