Lykeon Kutatói Pályázat 2016

A Délkelet-Európa Alapítvány és Kutatóközpont 2016. december 21-i megjelenéssel pályázatot hirdet felsőoktatásban részt vevő hallgatók számára Lykeon Kutatói Ösztöndíjas státus elnyerésére.

A PÁLYÁZAT CÉLJA

A pályázat célja a fiatal, tehetséges, ambíciózus egyetemi és doktori hallgatók kutatásainak támogatása: publikációk megjelentetésével, konferenciákon való bemutatásával; kiemelkedő kutatási teljesítmény ösztönzése. A Kuratórium az ösztöndíjban részesülők tudományos tevékenységét folyamatosan figyelemmel kíséri és értékeli. A Délkelet-Európa Alapítvány kiemelt célja a tehetséges fiatal kutatók mentorálása.

A pályázati felhívás itt érhető el.

Megjelent a Batthyány Műhelytanulmányok c. sorozat újabb két kötete

Megjelent a Batthyány Műhelytanulmányok című sorozat újabb két kötete, amelyben a végzett hallgatóink arra érdemes diplomamunkáit adjuk közre. Ezúttal...