Sikeres szereplés az OBH pályázatán

Az Országos Bírósági Hivatal 2014 augusztusában országos tudományos pályázati felhívást tett közzé Mailáth György Tudományos Pályázat címmel. A pályázóknak a kiíró által meghatározott témák valamelyikét kellett tudományos igényű pályaművekkel feltárni.

A beérkezett pályaműveket – szekciónként – szakmai zsűri bírálta el. Értékelésük alapján a Batthyány Lajos Szakkollégium két hallgatójának, Pataki Mártának és Kelemen Rolandnak közös pályamunkáját joghallgatói, büntetőjogi kategóriában különdíjjal jutalmazták.

A pályamű címe: A kibertámadások nemzetközi jogi relevanciája és az elkövető büntetőjogi felelőssége.

Megjelent a Mondd el a véleményed! 2017 esszékötet

A 2016 őszén meghirdetett Mondd el a véleményed! című középiskolás esszépályázatra beérkezett pályaműveket tartalmazó esszékötet megjelent, amely a ké...

Megjelent a Mondd el a véleményed! 2017 esszékötet