Sikeres szereplés az OBH pályázatán

Az Országos Bírósági Hivatal 2014 augusztusában országos tudományos pályázati felhívást tett közzé Mailáth György Tudományos Pályázat címmel. A pályázóknak a kiíró által meghatározott témák valamelyikét kellett tudományos igényű pályaművekkel feltárni.

A beérkezett pályaműveket – szekciónként – szakmai zsűri bírálta el. Értékelésük alapján a Batthyány Lajos Szakkollégium két hallgatójának, Pataki Mártának és Kelemen Rolandnak közös pályamunkáját joghallgatói, büntetőjogi kategóriában különdíjjal jutalmazták.

A pályamű címe: A kibertámadások nemzetközi jogi relevanciája és az elkövető büntetőjogi felelőssége.

Megjelent a Batthyány Műhelytanulmányok c. sorozat újabb két kötete

Megjelent a Batthyány Műhelytanulmányok című sorozat újabb két kötete, amelyben a végzett hallgatóink arra érdemes diplomamunkáit adjuk közre. Ezúttal...