Válzotások a magyar alkotmányjogban

Szakkollégistáink újabb sikeréről tanúskodik a Nemzetközi Közszolgálati és Tankönyv Kiadó által megjelentetett Hallgatói Közjogi Dolgozatok sorozat első kötete, amely a "Változások a magyar alkotmányjogban - Tanulmányok az Alaptörvényről" címet viseli.

A Balogh Elemér - Cserny Ákos - Patyi András - Téglási András szerkesztésében közreadott műben egykori és jelenlegi szakkollégistáink társszerzős munkája is megjelent.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatás-tudományi Karának gondozásában megjelent kötetben Csudai Tünde, Gede Kornélia, Horváth István, Németh Eszter, Szili-Kis Ádám, és Tulok Violetta közös munkája jelent meg, melynek címe: Sarkalatos törvények az Alaptörvény tükrében.

A szerzőknek ez úton is gratulálunk!