Sikerek a XXXI. OTDK Állam- és Jogtudományi Szekciójában

A Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karának 25 fős OTDK versenyzői gárdája 16 díjat nyert el a 2013. március 25. és 27-e között megrendezett Országos Tudományos Diákköri Konferencia Állam- és Jogtudományi Szekciójában. A 16 díjból 12-t szakkollégisták nyertek el, akik mellett a Kar által delegált opponensek között is jelentős többségben szerepeltek a Szakkollégisták.

A Szegeden megrendezett XXXI. OTDK-n a következő egykori és jelenlegi szakkollégisták részesültek díjazásban!

Alkotmányjog III. tagozat
III. helyezettként végzett Kelemen Roland (SZE ÁJK).

Alkotmányjog IV. tagozat
Az Alkotmánybíróság különdíjaként könyvutalványt nyert Csudai Tünde (SZE ÁJK). A díjat átadta Paczolay Péter elnök.

Európai közjog tagozat
III. helyezettként végzett Gömbös Csilla (SZE).
II. helyezettként végzett Szili-Kis Ádám (SZE).

Infokommunikációs jog tagozat
III. helyezettként végzett Hegedűs Laura (SZE).

Jog- és állambölcselet II. tagozat
A CompLex Kiadó különdíjaként E-könyvcsomagot nyert Pongrácz Alex (SZE). A díjat átadta Csizner Ildikó főszerkesztő.

Jogtörténet II. tagozat
A Bács-Kiskun Megyei Ügyvédi Kamara különdíjaként 25 000 forint ösztöndíjban részesült Szentgyörgyvári Tamás (SZE). A díjat átadta Sulyok Miklós elnök.
Szentgyörgyvári Tamás emellett a Rubicon különdíjaként könyvcsomagot is nyert, melyet Szabó Imre dékán adott át.

Környezetvédelmi jog tagozat
A Bács-Kiskun Megyei Ügyvédi Kamara különdíjaként 25 000 forint ösztöndíjban részesült Fehér Júlia (SZE). A díjat átadta Sulyok Miklós megyei elnök.

Nemzetközi jog tagozat
II. helyezettként végzett Farkas Ádám és Kálmán János (SZE).

Polgári jog II. tagozat
II. helyezettként végzett Kovács Gabriella és Kovács Viktória (SZE).

Polgári jog IV. tagozat
A Szegedi Ügyvédi Kamara különdíjaként 20 000 forint ösztöndíjban részesült Keserű Barna Arnold (SZE). A díjat átadta Kertész József elnök.