Eredményes szereplés a MOKK pályázatán

A Magyar Országos Közjegyzői Kamara még a 2013/2014-es tanév tavaszi féléve folyamán ösztöndíjpályázatot hirdetett, melyben a pályázat alapján öt hallgató részesülhetett. Az ösztöndíj odaítélésénél előnyben részesültek azok a hallgatók, akik a pályázat benyújtását közvetlenül megelőző mindkét félévében 4,75 tanulmányi átlagnál jobb tanulmányi eredményt értek el, tudományos diákkörben, illetve szakmai területen kimagasló munkát, valamint közéleti, közösségi, sport vagy egyéb tevékenységet végeztek.

A Szakkollégium hallgatójának, Csitei Bélának a pályázata még a 2014/2015-ös tanév őszi féléve folyamán sikeres elbírálást nyert. A nyertes hallgatók a Kamara meghívására 2015. március 9-én betekintést nyerhettek a Közjegyzők Házának működésébe, az este folyamán pedig ünnepélyes vacsorát tölthettek el a kamarai tagok részvételével.

Megjelent a Batthyány Műhelytanulmányok c. sorozat újabb két kötete

Megjelent a Batthyány Műhelytanulmányok című sorozat újabb két kötete, amelyben a végzett hallgatóink arra érdemes diplomamunkáit adjuk közre. Ezúttal...