Megjelent a 9. Batthyány Nyári Egyetem konferenciakötete

Global and Local Issues from the Aspects of Law and Economy címmel megjelent a Szakkollégium által szervezett, 2014. július 13-19. között megrendezésre kerülő 9. Batthyány Nyári Egyetem konferenciakötete, amelyben az előadók és résztvevők angol nyelvű írásai szerepelnek. A kötet a képre kattintva letölthető.

The conference proceedings entitled Global and Local Issues from the Aspect of Law and Economy is published, which is a collective work of the lecturers and participants of the 9th Batthyány Summer School, which was held from 13th to 19th July 2014, in Győr, Hungary, organised by the Batthyány Lajos College. The book is downloadable after clicking on the image below.

E kötet az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett NTP-SZKOLL-14-0015 kódszámú pályázati támogatásból valósult meg.

Megjelent a Mondd el a véleményed! 2017 esszékötet

A 2016 őszén meghirdetett Mondd el a véleményed! című középiskolás esszépályázatra beérkezett pályaműveket tartalmazó esszékötet megjelent, amely a ké...

Megjelent a Mondd el a véleményed! 2017 esszékötet