EREDMÉNYHIREDETÉS - MONDD EL A VÉLEMÉNYED 2020-21

A Batthyány Lajos Szakkollégium 2020 őszén nyolcadik alkalommal hirdetett esszépályázatot a középiskolások részére Mondd el a véleményed! címmel. A pályamunkákat 2021. március 31. napjáig adhatták le a hallgatók.

Fotó a pályázati felhívásról:

Felhívás 2020-page-001.jpgFelhívás 2020-page-002.jpg

A bíráló bizottságnak nehéz dolga volt, hiszen 19 remek esszé került benyújtásra.

A pályázók listája:

Pályázók75.jpg

Az esszépályázat végeredménye:

I. helyezett: Atanaszov Hedvig - Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium 10. B (Művének címe: „You are fake news"- avagy honnan kaphatunk hiteles információt a 21. században)

II. helyezett: Vukovics Eszter - Janus Pannonius Gimnázium 11. D (Művének címe: Porszemeink beszippantója -a modern porszívó- az internet)

III. helyezett: Ruip Boglárka - Pápai Református Kollégium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium 10. M (Művének címe: Az iskolai bántalmazás okai, hatásai és kezelése)

Különdíjban részesültek:

Dani Sára - Dr. Mező Ferenc Gimnázium 10. B (Művének címe: Fake-News - Honnan kaphatunk hiteles információkat?

Semetka Gréta - Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium 9. A (Művének címe: Élet az internet nélkül- lehetséges egyáltalán?)

Szilágyi Réka - Jedlik Ányos Gimnázium 10. A (Művének címe: Rózsa vagy muskátli?)

Szívből gratulálunk a díjazottaknak és minden résztvevőnek a színvonalas művekhez, egyúttal köszönjük szépen munkájukat!

A nyereményeket (oklevél, könyvutalvány, ajándéktárgyak) postai úton küldtük ki a díjazottaknak.

Fotó a nyereményekről:

20210611_145035.jpg

Ezen felül minden beérkezett pályaművet online kötet formájában jelentettünk meg, mely az alábbi linkről letölthetőhttps://blszk.sze.hu/mondd-el-a-velemenyed

Az esszépályázat az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett Nemzeti Tehetség Program keretében az NTP-SZKOLL-20-0045 kódszámú pályázati támogatásból valósult meg.

ntp_logo_color.png

letöltés.png