Mondd el a véleményed esszépályázat 2023

A szakkollégium 2024-ben is meghirdeti a Mondd el a véleményed! című esszépályázatot, melynek keretében a középiskolás diákok különféle aktuális kérdésekben fejthetik ki véleményüket. A legjobb pályamunkákat oklevéllel és ajándéktárgyakkal jutalmazzuk, továbbá a pályaműveket elektronikus kötetben is megjelentetjük. Mindezzel a szakkollégium a középiskolás diákok tehetséggondozásához kíván hozzájárulni.

A felhívás letölthető innen: PDF-download-icon.png

Mondd el a véleményed - Felhívás 2024 1.jpgMondd el a véleményed - Felhívás 2024 2.jpg

A 2023-ban meghirdetett esszépályázat az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett Nemzeti Tehetség Program keretében az NTP-SZKOLL-22-0022 kódszámú pályázati támogatásból valósul meg.

ntp_logo_color.png

letöltés.png