OPTIMI NOSTRI KÖTET 2019

Megjelent a 2019-es Optimi Nostri kötet

A Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kara 2007-ben Optimi Nostri („Legjobbjaink”) címmel kiadványsorozatot indított a Kar képzésein résztvevő hallgatók tudományos kutatásainak és eredményeinek megismertetése, közzététele céljából. Az alapítók nevesített célkitűzése az volt, hogy a kétévente megrendezésre kerülő Országos Tudományos Diákköri Konferencia szekcióiban helyezett dolgozatokat publikálja.

E hagyományt követve a Batthyány Lajos Szakkollégium célja a most megjelent kötettel a 2019-es OTDK díjnyertes dolgozatainak publikálása.

A kötet elérhető az alábbi ikonra kattintva:

A kötet az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett Nemzeti Tehetség Program keretében az NTP-SZKOLL-20-0045 kódszámú pályázati támogatásból valósult meg.