Történelem érettségi felkészítő 2021

2014 februárjában hagyományteremtő jelleggel indult útjára a Batthyány Lajos Szakkollégium Emelt Szintű Történelem Érettségi Felkészítő Kurzusa, amelyen a diákok a történelem főbb korszakaival ismerkedhetnek meg, kicsit bővebben, mint a középiskolai tanórákon. A kurzus végén próbaérettségivel mérhetik fel tudásukat a diákok. A jogász szakra történő felvétel követelménye legalább egy emelt szintű érettségi, így a Szakkollégium azt kívánja elősegíteni, hogy az emelt szintű történelem érettségire való felkészítéssel nagyobb esélyük legyen a diákoknak jogász szakra felvételt nyerni.

A felkészítő kurzus 2020 őszén is meghirdetésre kerül.

Plakát-page-001 (6).jpg

A program az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett Nemzeti Tehetség Program keretében az NTP-SZKOLL-20-0045 kódszámú pályázati támogatásból valósul meg.

ntp_logo_color.png

letöltés.png