EREDMÉNYHIREDETÉS - MONDD EL A VÉLEMÉNYED 2019-20

A Batthyány Lajos Szakkollégium 2019 őszén hetedik alkalommal hirdetett esszépályázatot a középiskolások részére Mondd el a véleményed! címmel. A pályamunkákat 2020. márjus 31. napjáig adhatták le a hallgatók.

A bíráló bizottságnak nehéz dolga volt, hiszen remek esszék kerültek benyújtásra.

Az esszépályázat végeredménye

I. helyezett: Nagy Mátè Gergely: Terrorvàlsàg - A fèlelemkeltès eszközei

II. helyezett: Sonkoly Ákos Gábor: Melyik korból tanultunk a legtöbbet?

III. helyezett: Fazekas Fruzsina: Influencerek világa - Valòban őket kell követnünk?

Különdíj: Patocskai Emese Léna: Az influencerek világa - tènyleg őket kell követnünk?

Különdíj: Atanaszov Hedvig: Rendező, vágò, producer ès műsorvezető - avagy a 21. század polihisztorai, az influencerek

Szívből gratulálunk a díjazottaknak és a pályázóknak is remek eredményükért!

A nyereményeket és az okleveleket postai úton juttattuk el a díjazottaknak.

Az esszéket elektronikus úton, kötetbe szerkesztve közzétettük a Szakkollégium honlapján.

Az esszépályázatot 2020 decemberében ismételten meghirdetjük, reméljük sokak munkáját 2021-ben ismét olvashatjuk majd!