2023. évi nyertesek

A Batthyány Lajos Szakkollégium 2023 januárjában tizedik alkalommal hirdetett esszépályázatot a középiskolások részére Mondd el a véleményed! címmel. A pályamunkákat 2023. március 31. napjáig adhatták le a hallgatók.

Fotó a pályázati felhívásról:

Esszépáylázat 1..jpgEsszépályázat 2..jpg

A bíráló bizottságnak nehéz dolga volt, hiszen 12 remek esszé került benyújtásra.

Az esszépályázat végeredménye:

I. helyezett

Kovács Renáta: Szemtől szemben a valósággal

II. helyezett

Nagy Luca: Tinizombik - avagy a túlterhelt diákok

III. helyezett

Kovács András: A szólásszabadság határai: Letilthatja-e egy közösségi oldal a szélsőséges politikai nézeteket valló felhasználókat?

Ezen felül minden beérkezett pályaművet online kötet formájában jelentettünk meg, mely az alábbi linkről letölthetőhttps://blszk.sze.hu/mondd-el-a-velemenyed

Az esszépályázat az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett Nemzeti Tehetség Program keretében az NTP-SZKOLL-22-0022 kódszámú pályázati támogatásból valósult meg.

ntp_logo_color.png

KIM_logo_color_logo_txt_black-copy.jpg