EREDMÉNYHIREDETÉS - MONDD EL A VÉLEMÉNYED 2021-22

A Batthyány Lajos Szakkollégium 2022 januárjában kilencedik alkalommal hirdetett esszépályázatot a középiskolások részére Mondd el a véleményed! címmel. A pályamunkákat 2022. március 31. napjáig adhatták le a hallgatók.

Fotó a pályázati felhívásról:

Mondd el felhívás.png

A bíráló bizottságnak nehéz dolga volt, hiszen 11 remek esszé került benyújtásra.

Az esszépályázat végeredménye:

I. helyezett

Molnár Bálint: A romboló hamis vidámság. Avagy: Boldogabbak lennénk közösségi média nélkül?

II. helyezett

Kiss Patrik: Fenntartható fejlődés-Miként csökkenthetjük ökológiai lábnyomunkat?

III. helyezett

Gazda Renáta: Átverések a hétköznapokban

Különdíjban részesültek:

Károlyi Domonkos: Legyen-e kötelező a COVID-oltás?

Bertalan Sára Katalin: Merre tovább? - Vonzó-e a külföldi felsőoktatás?

A nyereményeket (oklevél, könyvutalvány, ajándéktárgyak) postai úton küldtük ki a díjazottaknak.

Ezen felül minden beérkezett pályaművet online kötet formájában jelentettünk meg, mely az alábbi linkről letölthetőhttps://blszk.sze.hu/mondd-el-a-velemenyed

Az esszépályázat az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett Nemzeti Tehetség Program keretében az NTP-SZKOLL-21-0048 kódszámú pályázati támogatásból valósult meg.

ntp_logo_color.png

letöltés.png